zmarszczki czy brać supelement z kolagenem

Tutaj możesz porozmawiać na każdy temat

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

zmarszczki czy brać supelement z kolagenem

Postprzez solka w Śro Mar 23, 2016 10:20 am

Pierwsze zmarszczki są zawsze dużym zaskoczeniem, przyszedł czas i na mnie :) Dlatego,Dziewczyny moje pytanie dotyczy kolagenu w tabletkach, czy warto go brać, jako dodatek walki ze zmarszczkami. Jakie są Wasze metody, co stosujecie. Może któraś z Was stosowała linię z suplementów Bule Nature, widziałam, że mają w ofercie kolagen rybi. Nie wiem, na co zwrócić uwagę przy wyborze?
solka

Dołączenie: Pon Kwi 30, 2007 12:05 pm

Re: zmarszczki czy brać supelement z kolagenem

Postprzez daroo w Czw Mar 24, 2016 4:45 pm

ja pierwsze zmarszczki i siwy włos zauważyłam po 30, tez było niedowierzanie ; ) Kolagen jest w organizmie, więc jeśli go uzupełniasz tabletkami, to myślę, że warto spróbować. Jeszcze się dopytaj dermatologa. Tabletki i tańsze niż zabiegi. Z tego co wiem, to rybi jest skuteczniejszy niż wołowy.Te arkę znam i mam o niej dosyc dobre zdanie, zamawiałam kolagen na stawy Joints, bieżnia osłabiła mi stawy i tez musiałam je ratować. Po czasie i zmianie trybu ćwiczeniem była poprawa.
daroo

Dołączenie: Śro Maj 09, 2007 12:49 pm

Re: zmarszczki czy brać supelement z kolagenem

Postprzez AlaSolara w Czw Lut 22, 2018 1:18 pm

Mi dermatolog polecił dobre kremy przeciw zmarszczkowe, dobre to znacze te z górnej półki z aptek czy salonów a nie z drogerii . Taka ciekawostka..moja babcia całe życie smaruje się tylko kremem Nivea i ma mniej zmarszczek ode mnie... :lol:
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o teleangiektazje zapraszam na stronę
AlaSolara

Dołączenie: Pon Lut 19, 2018 3:21 pm

Powróć do Pogaduszki o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość