ŚWIATOWA NOWOŚĆ - NONITAN

Wszystko na temat kosmetyków do solarium i na plażę oraz suplementów diety.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

ŚWIATOWA NOWOŚĆ - NONITAN

Postprzez kristan w Śro Kwi 18, 2007 1:22 pm

NONITAN - made in paradise.
SZANOWNI FORUMOWICZE. Mam zaszczyt,jako pierwszy w kraju, powiadomić Państwa o nowej serii kosmetyków do opalania- NONITAN. Cały świat mówi teraz o NONI. Ale co to jest NONI? Naukowa nazwa tego pochodzącego z wysp karaibskich owocu brzmi Morinda Citrifolia. Żaden inny produkt w ostatnim czasie nie podbił tak szybko i skutecznie światowego rynku. Dlaczego ten karaibski owoc działa tak upiększająco i zdrowotnie? Tajemnica tkwi w bogactwie enzymów tej rośliny.Owoce NONI zawierają 800 razy więcej witamin i enzymów niż np. ananas. Zawierają również ponad 100 kombinacji składników witalizujących oraz najważniejszy enzym, kseroninę, który jeszcze do niedawna był nam nieznany. O tym składniku wiadomo jest dziś, że ma decydujące znaczenie dla naszego zdrowia i skóry. Kseronina sprawia, że komórki naszego ciała regenerują się wciąż na nowo. Aby mieć zdrową, młodzieńczo gładką skórę musi ona zawierać wystarczającą ilość kseroniny. Dlatego, specjalnie dla wielbicieli słońca i zdrowej skóry, została stworzona seria kosmetyków NONITAN do opalania w solarium.
kristan

Dołączenie: Pią Kwi 13, 2007 7:09 pm
Miejscowość: SW

Postprzez Artur Dokładny w Czw Kwi 19, 2007 7:14 am

jako że nie jest to forum handlowe zmieniono nieco post poprzedniego użytkownika
Artur Dokładny
Moderator

Dołączenie: Wto Kwi 10, 2007 7:41 am
Miejscowość: Szczecin

Postprzez kristan w Czw Kwi 19, 2007 2:10 pm

Dobrze zrobiles-dzieki , kumaci i tak znajdą namiar na Generalnego Dystrybutora w Polsce./niebawem pełne strony www/
kristan

Postprzez Artur Dokładny w Czw Kwi 19, 2007 6:02 pm

Polecam się :)
kristan napisał(a):Dobrze zrobiles-dzieki , kumaci i tak znajdą namiar na Generalnego Dystrybutora w Polsce./niebawem pełne strony www/
Artur Dokładny
Moderator

Postprzez kristan w Czw Kwi 19, 2007 6:43 pm

Artur - nie ma sprawy, tak szybko z tego forum nie wyjde, a to dlatego ,że jestem w branży dość dlugo.Przypadek zrządził ,ze "wpadłem" na Twoją-Waszą stronke-jest super-gratulacje!
A wracając do kosmetyków NONITAN , to musze z całą moca stwierdzić, że lepszego produktu na półkach mojego lokalu jeszcze nie było/opinia klientów/.Australian też gościł.
Aby przybliżyć i pogłebić sobie wiedzę na ten temat, wystarczy wrzucić na wyszukiwarke slowo NONI - sok, owoc i poczytać o jego właściwościach leczniczych. A że to dziala to juz sporo osób WIE - I TY TEZ MOZESZ DO NICH NALEZEĆ -SZANOWNY FORUMOWICZU !!!
Z tego co mi wiadomo na dzień dzisiejszy , poza NONITAN -- nie ma żadnych innych , nawet tradycyjnych smarowidełek -są w fazie opracowywania, a tu prosze: niespodzianka...NONITAN POLSKA juz działa i niebawem /a moze juz/ otrzymacie Panstwo /solaria/ przesyłke z próbkami tego cudu natury.
Wiecej opinii - niebawem.
POZDRAWIAM.
kristan

Postprzez Artur Dokładny w Pią Kwi 20, 2007 11:22 am

no ja też zamierzam troche tu pobyć :)
Artur Dokładny
Moderator

Postprzez kristan w Sob Kwi 21, 2007 10:27 am

Proszę kolejna tube LIMON LAGOON i JOY of JONGLE - poprosiła Pani Ewa, odwiedzając nas po raz kolejny.
Na moją zaskoczoną mine odpowiedziała szybko ,że wcześniejszy zakup już jest w posiadaniu jej córki- studentki . Tak wspaniałych kosmetyków jeszcze nie miałam, wtrąciła na odchodne i ruszyła z piskiem opon swoją S-ką .
I miała rację co potwierdzają kolejne klientki/ci. Kolejna opinia - niebawem /bez "cukrowania"/.
kristan

Postprzez Asterix w Pią Kwi 27, 2007 11:12 am

kristan napisał(a):Proszę kolejna tube LIMON LAGOON i JOY of JONGLE - poprosiła Pani Ewa, odwiedzając nas po raz kolejny.
Na moją zaskoczoną mine odpowiedziała szybko ,że wcześniejszy zakup już jest w posiadaniu jej córki- studentki . Tak wspaniałych kosmetyków jeszcze nie miałam, wtrąciła na odchodne i ruszyła z piskiem opon swoją S-ką .
I miała rację co potwierdzają kolejne klientki/ci. Kolejna opinia - niebawem /bez "cukrowania"/.

wzruszajaca historyjka :lol: :lol: :lol:
Asterix

Dołączenie: Śro Mar 07, 2007 4:02 pm

Postprzez Angelina w Pią Kwi 27, 2007 11:33 am

kristan napisał(a):Proszę kolejna tube LIMON LAGOON i JOY of JONGLE - poprosiła Pani Ewa, odwiedzając nas po raz kolejny.

Jaka jest cena tych kosmetyków??? Limon Lagoon np??? Dodam że nie jeżdże S-ka :( zaledwie A3
Angelina

Dołączenie: Czw Lip 20, 2006 2:56 pm

Postprzez kristan w Pią Kwi 27, 2007 2:01 pm

Saszetki 10 ml -wszystkie - w detalu 6 zeta/cena sugerowana/ i taką mamy - niebawem bedą 12 ml w takiej samej , PODOBNO cenie.
Natomiast tuba LIMONA /250 ml/ -detal u nas to 89 zl co w przeliczeniu na saszetki daje 3,56 gr.
Angelina - bez uszczypliwości - P.Ewa jest naszą stałą klientką i pierwszą ,która zaopatrzyła sie w ten dar natury.
Ps. Dla mniej zmotoryzowanych ,uwielbiających sport rowerowy mamy tez odpowiednie urządzenie stojakiem zwane /strona zachodnia lokalu/.
Sorry ,ale nie moge w tej chwili wiecej pisać -czas nie pozwala. Do następnego -pozdro.
kristan

Postprzez kowalskixxx w Czw Maj 03, 2007 7:51 am

I kolejne puste słowa.......
Co zawierają te kosmetyki??
Czy są brązujące, intensyfikujące??
Wygląda na to że ktoś sobie robi reklamę, żałosne....
kowalskixxx

Dołączenie: Wto Lut 20, 2007 8:34 pm
Miejscowość: łódzkie

Postprzez kristan w Czw Maj 03, 2007 8:42 am

Napisałem wyzej dla tych dla ,których horyzonty wiedzy są nieograniczone: wyszukiwarka i hasło "sok noni" lub owoc noni.
Tam mozna dużo zyskac jesli się ma umysł otwarty. Jest takie powiedzenie- kto dużo czyta , duzo wie , kto czyta kluczem wie wiecej.
Dodam tylko od siebie ,że po wprowadzeniu tej serii kosmetyków - inne stanęły w miejscu /bez kryptoreklamy/ - no cóż , tak to juz jest jesli sie jest otwartym i prze do przodu - kto stoi w miejscu ten cofa sie - mówi kolejne porzekadło.
Ps. Jestem TYLKO detalistą. Pozdro.
kristan

Postprzez kowalskixxx w Czw Maj 03, 2007 5:37 pm

Wszystko pięknie, tylko chciałem przypomnieć że obecnie odchodzi się od bronzerów zawierających DHA (przyczyna plam i żółtych rąk). Co do owoców NONI to nie wypowiadam się, gdyż nie miałem przyjemności wypróbować. Napisałem email do dystrybutora z prośbą o próbki.
Napiszę po przetestowaniu.
Pozdrawiam Nerwowego Detalistę :)
kowalskixxx

Postprzez kristan w Czw Maj 24, 2007 3:40 pm

Z CZTERECH FIRM /kosmetyki solaryjne/ goszczących na półkach naszego solarium ostało się ino dwie, a w zasadzie już tylko jedna , nie licząc dominującej roli NONITAN.
Postaramy sie mimo wszystko, w jakiś czarodziejski sposób utrzymać JE-JĄ przy "życiu" , do momentu rozszerzenia asortymentu NONITAN - co zapowiadają - GENERALNY DYSTRYBUTOR i JEGO ZACHODNI PARTNERZY.
Dobrych rzeczy nie trzeba długo reklamować - one potrafią to SAME !!!
Potrzebna jest tylko okreslona WIEDZA , którą należy właściwie i w subtelny sposób przekazać - ot i cała filozofia.
OWOC NONI-RAKA GONI
KSERONINA TO DZIEWCZYNA JAK MALINA
/ tak mi się nasunęło na mysl/ - Pozdrawiam wszystkich odwiedzających mój wątek.
kristan

Postprzez sol2000 w Pią Cze 01, 2007 9:12 am

kristan, ale ty tu demagogię uprawiasz
brakuje tylko żebyś na forum umieścił sklep internetowy
Solarium 2000
Cedyńska 4 Szczecin
442 50 73
sol2000

Dołączenie: Pon Sie 21, 2006 1:08 pm

Postprzez kristan w Pią Cze 01, 2007 10:49 am

nie ma takiej potrzeby- juz dostałem O-PE-ER od Głownego i daje sobie spokój- robię co do mnie należy.
Z Nonitan , zauważylem , jest podobnie jak z Dietą Optymalna dra J Kwasniewskiego, ktorej to, jestem wielkim propagatorem od kilku lat./za proste aby to zrozumieć/.Adiee.
kristan

Postprzez kowalskixxx w Sob Cze 02, 2007 10:09 pm

Tragiczny poziom propagandy. Uważam że jest wiele lepszych firm. A jak wysłałem prośbę o próbki ponad miesiąc temu to się jeszcze nie doczekałem. GRATULACJE NONITAN . Tak trzymać!!!!!!
kowalskixxx

Postprzez kristan w Nie Cze 03, 2007 11:53 am

Myslę,że czekasz w kolejce , chociaż tego nie wiem i nie zamierzam się dowiadywać. Widać rownież ,że juz jesteś na NIE - wiec ..., szkoda mozolić sie na próżno.
kristan

Postprzez Angelina w Nie Cze 03, 2007 12:12 pm

Tak wspaniałych kosmetyków jeszcze nie miałam, wtrąciła na odchodne i ruszyła z piskiem opon swoją S-ką .
I miała rację co potwierdzają kolejne klientki/ci. Kolejna opinia - niebawem /bez "cukrowania"/.[/quote]

wzruszajaca historyjka :lol: :lol: :lol:[/quote]

Wracajac do S-ki trudno ruszyc z piskiem opon mając tyle udoskonaleń techniki w postaci kontroli trakcji
Angelina

Dołączenie: Czw Lip 20, 2006 2:56 pm

Postprzez kristan w Nie Cze 03, 2007 6:53 pm

A mówi się ,że wit D3 uwalniana przez organizm pod wpływem promieni UV łagodzi obyczaje , daje radość i uśmiech, likwiduje handrę , agresje , deprechę i nadpobudliwość - i tak jest w istocie.
A zatem wiecej słońca - pod pokrywą Ergoline.
Jest jeszcze takie fajne powiedzonko-polecam- zapamiętać:
LEPIEJ JEST NIC NIE WIEDZIEĆ , NIŻ WIEDZIEĆ ŻLE. /bo jak się nic nie wie, błędy popełniać MOŻNA , ale jak sie wie żle , błędy popełniać sie MUSI/. I tak jest zawsze.
Ps. Do noni wrócimy za rok- lubię rozmowy merytoryczne - pyskówki mnie nie interesują.
kristan

Postprzez kristan w Pią Paź 19, 2007 12:38 pm

Wróciłem na swój wątek... aby powiedzeć ,ze...../nie dot. NONITAN/:
KOBIETY POWINNY SIĘ OPALAĆ!!!
Z badań jasno wynika,że ryzyko zachorowania na różne typy raka u kobiet po menopauzie można zmniejszyć nawet o 60%! Trzeba jedynie dostarczyć sobie odpowiednią ilość wit.D,która powstaje w organizmie pod wpływem regularnych kąpieli słonecznych. ŻADNA inna metoda nie okazała się dotychczas tak obiecująca w profilaktyce nowotworowej u pań po menopauzie -cieszą sie naukowcy"-/Gwiazdy m.nr28/ Z innych żródeł wiadomo,żę dotyczy to wit.D3, którą organizm uwalnia pod wpływem promieni UV - wiadomo również,że każdy wiek reaguje pozytywnie na kontrolowaną dawke tychże. Najlepiej i najbezpieczniej oczywiscie w solarium ....
Jest to kolejny news z mojej www, o którym warto wiedzieć.
Jeśli coś robisz,rób dobrze,albo wcale.
kristan

Postprzez kristan w Sob Paź 20, 2007 10:52 am

Podaję kolejny news , który jest oczywiscie na czasie:

NA DEPRESJE oraz typową chandrę

zdrowie.onet.pl
..."Samopoczucie poprawią także systematyczne seanse w solarium – 10 minut tygodniowo, najlepiej od listopada do kwietnia. Koniecznie jednak spytaj lekarza, czy nie widzi przeciwwskazań. Niektóre leki, np. hormonalne czy przeciwcukrzycowe, mogą powodować nadwrażliwość na światło"... Najlepiej w solarium ....
kristan

Postprzez admin w Nie Paź 21, 2007 2:16 pm

Brawo! W końcu coś bez reklamy i bardziej pro branżowo! Oby takich spostrzeżeń było na tym forum jak najwięcej. Budują one pozycję branży i odbudowują straty poniesione dzięki prasowej kampanii anty słonecznej. Do czego doprowadziła ona na świecie? Za kilka tygodni do poczytania na stranie www.solarium.pl a od 1 listopada w czasopiśmie SOLARIUM.
Już chciałem się włączyć obserwując od dłuższego czasu te potyczki o marki, ale wytrwałem do czasu zmiany na lepsze i bardziej pro branżowe. Nie chce ujmować czegokolwiek kosmetykom i ich roli ale jeśli każdy broniłby tak swojego produktu to było by ogólnie w branży lepiej. Oczywiście są kosmetyki NON….. i jest wiele innych. Jeśli jedne są lepsze to drugie muszą być gorsze, ale nie powinniśmy gloryfikować jednej marki, ponieważ nikt nie widział wyników badań dowodzących tego, że preparat może cokolwiek zrobić ze skórą poza jej zewnętrznym wygładzeniem. Jakby nie było każdy kosmetyk do solarium jest tylko preparatem kosmetycznym i nie ma za osoba badań farmakologicznych. Z innej strony wiemy, że coś, co wnika głęboko pod skórę i może tam działać, musi mieś statut medykamentu i sprzedawane jest na ogół na receptę w aptekach, których jak zauważyliśmy jest w naszym kraju za dużo. Tak, więc trzeba jasno powiedzieć, jeśli ktoś wymyśla coś zupełnie nowego i mówi, że jest owoc zawierający enzymy i to dobre to należałoby przedstawić również wyniki badań dowodzących jego faktyczne działanie. Do dzisiaj nie doczekałem się w redakcji SOLARIUM ani jednych wyników badań bez względu jak duży koncern stał za marką. Nie neguję kosmetyków i uważam, że są one konieczne podczas opalania, ale nie przeceniałbym ich roli w przyspieszaniu opalania, a tym bardziej w naprawie skóry. Oczywiście jak każdy światły człowiek, za jakiego się po części tylko uważam, mogę się mylić i jeśli tak jest, to z niecierpliwością czekam na tego, kto udowodni mi oddziaływanie preparatów kosmetycznych na żywą skórę, czyli tą znajdującą się pod martwą warstwą keranocytów naskórka zewnętrznego. Człowiek uczy się całe życie, głupi się rodzi i tylko trochę mądrzejszy umiera! Zapraszam do dalszej dyskusji i wymiany swojej wiedzy z innymi na rzecz zdrowego opalania i lepszego samopoczucia.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Postprzez kowalskixxx w Nie Paź 21, 2007 6:45 pm

Z 3 miesiące temu wysłałem do szanownego dystrybutora prośbę o jakieś bliższe informacje na temat tych cudownych kosmetyków. Do tej pory nie ma żadnego odzewu, widać gośc ma mnie w d....
Z takim marketingiem i siecią sprzedaży sądzę że niedługo wyprze nawet AG z solariów :D
kowalskixxx

Postprzez kristan w Nie Paź 21, 2007 9:19 pm

Mr kowalski - sorry- ale nie dam sie sprowokować. Tak jak napisałem wyżej temat Nonitan pomijam w tym wątku i tak jak obiecałem wróce do niego za rok.
Teraz , natomiast chciałem co nieco przybliżyc Państwu, temat białka kolagenowego w naszym organiżmie:

Człowiek, jak wiemy wszyscy, różni się istotnie wyglądem od innych ssaków naczelnych.
To, że nasza skóra jest gładka, zawdzięczamy aż 70%-owemu udziałowi w jej strukturze białkowej kolagenu i 3%-owemu udziałowi elastyny.
Małpy nie odróżniają osobników starych od młodych po wyglądzie lica. My ludzie tak. Decyduje o tym między innymi stopień pomarszczenia skóry, czyli niedobór w niej w/w białek.
A kolagen w naszym organizmie to nie tylko skóra. To również układ kostny, układ krwionośny, przewód pokarmowy i w końcu włosy i paznokcie. Należy przyznać, że ogólnie jest go sporo ( 30% wagi naszego ciała).
Więc jak można regenerować zużyte "części zamienne" produktami zalecanymi przez IŻiŻ oraz innych "znawców" tematu, którzy serwują 5 razy dziennie owoce i warzywa. Przecież już na oko widać , że produkty te nic wspólnego nie mają z budową naszego organizmu. W którym miejscu np. skórka jabłka , banana, chleba podobna jest do naszej itd. itp.

A teraz słowo na temat samego kolagenu.
Colla - klej, genno - rodzić. Klejorodny w tłumaczeniu z greki. To słowo oddaje funkcję kolagenu będącego białkiem SPAJAJĄCYM elementy komórkowe, umożliwiającym powstanie z pojedynczych komórek tkanek i narządów.
Kolagen przez całe życie organizmu pozostaje w stałej wymianie. Najtrwalszy jest w kościach, gdzie wymiana następuje co rok, zaś najmniej trwały w wątrobie, gdzie trwa to ok miesiąca.
Kolagen to białko proste, zbudowane wyłącznie z aminokwasów, należące do białek włóknistych, czyli mówiąc ściśle, fibrylarnych skleroprotein. Zbudowany jest z długich, spiralnych łancuchów peptydowych, w których występuje 19 aminokwasów. Najważniejsze z nich to: prolina, glicyna, hydroksyprolina i hydroksylizyna, przy czym ostatnie dwa nie występują praktycznie w białkach innych.
Z kolei aminokwasy zbudowane są z pierwiastków węgla, tlenu i wodoru, wchodzących w reakcje z atomami azotu. Połączenie się co najmniej stu aminokwasów prowadzi do powstania łańcucha polipeptydowego. Tak rodzi sie białko. Tak powstaje również nasz kochany KOLAGEN.
Aby organizm nasz miał jak najmniej pracy w pozyskaniu tak cennego białka nalezy spożywać produkty wysokokolagenowe: galaretki wieprzowe, salcesony, flaczki, tłuste, sklejające usta rosoły, jajka.
Dobrze jest do w/w dołączyć wit. C, ponieważ w jej obecności wchłanialność kolagenu jest duża.
Osobiście znamy kilkuletniego "wiekowego" Pana, który zrobił sobie badania na osteoporozę (bo był taki program w przychodni).
"- Dwa razy mi robili, bo nie wierzyli, że w tym wieku mogę mieć kości trzy razy mocniejsze od normy." - powiedział.
Może jednak warto spróbować, do czego zachęcamy.

Anna i Mariusz Czajka/za zgodą autorów/
kristan

Postprzez kowalskixxx w Pon Paź 22, 2007 7:15 am

Witam!
To nie jest prowokacja tylko stwierdzenie faktów. Nie wiem skąd Pan je ma w swoim solarium, ale nijak nie moge skontaktować się z dystrybutorem. Strona w tej chwili nie działa (kiedyś działała). Jedyne informacje są na (prawdopodobnie) Pańskiej stronie o "optymalnych" czy jakoś tak, widzę że prowadzi Pan solarium i parę innych ciekawch inicjatyw w które sie nie wgłębiam. Jeśli byłby Pan tak uprzejmy podać mi jakiś kontakt do dystrybutora to byłbym wdzięczny, mój email: kowalski.kowalski@wp.pl, bo jak już pisałem na mój email nie odpowiedział, a w tej chwili nie mam już żadnego kontaktu.
kowalskixxx

Postprzez kristan w Pon Paź 22, 2007 8:39 am

Przekazałem kopie postu j.w. Głównemu. Obiecał,ze po powrocie do kraju osobiście zajmie sie ta sprawą. Pozd.
kristan

Re: ŚWIATOWA NOWOŚĆ - NONITAN

Postprzez kristan w Nie Lip 26, 2009 6:18 am

Ostało się ino kilka tub - tak skonczyła się era wspaniałego kosmetyku , który nie zdążył "zawojować" rynku w naszej branzy.
Moje klientki mają doskonałą opinie na jego temat. Powiedzenie - co dobre , szybko się kończy , ma tu swoje uzasadnienie.
Firma produkująca , prawdopodobnie zbankrutowała , a dystrybucja krajowa jest niedostepna. Wielka szkoda...był to niepowtarzalny , doskonały produkt. Może jeszcze , kiedyś...ktoś...
kristan

Postprzez kristan w Pon Sty 24, 2011 4:55 pm

Czyżby reaktywacja?! www.nonitan.pl
Dla mnie musztarda po obiedzie...
kristan

Postprzez kristan w Śro Gru 21, 2011 6:30 am

Rzeczywiście reaktywacja :shock: http://www.nonitan.pl :roll:
Widzę nawet sklep internetowy. Kosmetyki są super.
Polecam.
Mówię to z perspektywy czasu , albowiem "kapo" z pod Jasła definitywnie zniszczyło mój salon.
Powrotu nie będzie , chyba , że ...syn-córka kiedyś coś wymyślą :) .
kristan

Postprzez kristan w Pon Maj 28, 2012 11:14 am

Widzę , że sklep działa. Jest nawet na sprzedaż.
Złożyłem stosowne zapytanie i jak na razie cisza w eterze. Pasowała by mi taka fucha na stare lata.
Wiem , że szefu był nieco na mnie obrażony za cały ten wątek. Podobno popsułem mu interes , w co oczywiście nie wierzę. Było-minęło.
Czy ktoś z Was miał kontakt z "naczalstwem" , czy ktoś kupował ten znakomity produkt.
Proszę o info.
kristan

Powróć do Kosmetyki oraz suplementy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość