Pracownicy kradną co robić

Pytania, informacje oraz zażalenia dotyczące usług w salonach solarium.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Pracownicy kradną co robić

Postprzez kris3d w Czw Lis 19, 2009 3:12 am

Nie mam już siły szukać co chwile nowych dziewczyn do pracy ,
co sprawdzam liczniki to okazuje sie że brakuje z ostatniego tygodnia np 350 Pl ,
każda następna urocza pani i historia się poważa ,
myślałem o wyrzutnikach , co o tym sadzicie ?
można to gdzieś kupić w rozsądnej cenie ?
kris3d

Dołączenie: Śro Sie 26, 2009 2:06 pm

Re: Pracownicy kradną co robić

Postprzez leofeo w Czw Lis 19, 2009 7:43 pm

Zainstaluj kamerki.
Po za tym jesli placisz marne grosze to bardziej 'przedsiebiorczy' pewnie sobie dorabiaja do skromnej pensji. :)

pozdrawiam
leofeo

Dołączenie: Pią Paź 05, 2007 1:34 pm

Postprzez kris3d w Czw Lis 19, 2009 10:28 pm

dziękuje i za dobre rady :
płace marne 60 Pl dniówka + premia od utargu 200 PL , pewnie marnie ,,,ciekawe ile ty
W tej branży i sytuacji finansowej to i tak za dużo ,
co do kamer to kto będzie potem sprawdzał nagrania , będe siedział 10 godzin i oglądał jak kto dłubie w nosie i przewijał....
jeszcze klientów wystraszą że sygnał wysyłany jest gdzieś na sex portal...

jak ktoś miał do czynienia z wyrzutnikami proszę o głoś
kris3d

Dołączenie: Śro Sie 26, 2009 2:06 pm

Postprzez kw99 w Śro Gru 02, 2009 7:49 am

Są wg mnie 2 opcje
Pierwsza . Rozliczaj urządzenia co 2 dni ja tak robię i jest ok. Poza tym poinformuj że ewentualne braki będą potrącane z wypłaty
Druga. aparaty wrzutowe. też kiedyś miałem u siebie i hulało jedyny minus ze duzo więcej miejsca zajmują niż np ide
kw99

Dołączenie: Wto Sie 25, 2009 4:59 pm

Postprzez admin w Śro Sty 13, 2010 8:13 pm

Po pierwsze musisz dowiedzieć się więcej na temat tego biznesu i możliwości oszukiwania oraz zabezpieczenia. Są narzędzia dostępne na rynku które nie tylko ograniczą do minimum straty ale i dadzą dodatkowo zarobić. Jako że nie warto poruszać tego na forum skontaktuj się z naszą redakcją telefonicznie.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Postprzez bodo w Pon Lip 12, 2010 8:14 am

jak płacisz 4 zeta to zawsze będą kraść, daj sobie tą kasę, którą dajesz dziewczynie i zmajstruj sobie miesąc, ty do 5-go nie wytrwasz!!!
bodo

Dołączenie: Pon Lip 12, 2010 7:49 am

Postprzez leofeo w Pią Sie 13, 2010 1:41 am

kris3d napisał(a):dziękuje i za dobre rady :
płace marne 60 Pl dniówka + premia od utargu 200 PL , pewnie marnie ,,,ciekawe ile ty
W tej branży i sytuacji finansowej to i tak za dużo ,
co do kamer to kto będzie potem sprawdzał nagrania , będe siedział 10 godzin i oglądał jak kto dłubie w nosie i przewijał....
jeszcze klientów wystraszą że sygnał wysyłany jest gdzieś na sex portal...

jak ktoś miał do czynienia z wyrzutnikami proszę o głoś

Daj mi namiary na takie laski co za 15e dziennie pracuja , toz to skarb :)
Nawet jak ci drugie 15e zakosi to i tak jestes zarobiony :)
leofeo

Dołączenie: Pią Paź 05, 2007 1:34 pm

Postprzez Sun4u_pl w Czw Wrz 16, 2010 10:00 pm

Solidny i uczciwy pracownik w dzisiejszych czasach to prawdziwy skarb... Niestety nie tylko Ty masz problem z oszustwem ze strony pracowników,to nagminna sprawa. Na Twoim miejscu zainstalowałbym po prostu kamery. Nie widze innej możliwości.
Jesteśmy w pełni profesjonalną i doświadczoną firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu solaryjnego na terenie całego kraju oraz zagranicą. Nasza oferta obejmuje przede wszystkim nowe oraz używane solaria.

www.sun4u.pl
Sun4u_pl

Dołączenie: Sob Sie 28, 2010 11:46 am

Postprzez Lolka w Czw Kwi 28, 2011 11:08 pm

Mnie Pani sprzedała 10 minut a włączyła łóżko na 8... tego się już nie da uniknąć ;/
Lolka

Dołączenie: Czw Mar 18, 2010 11:18 pm

Postprzez netkauv1 w Pią Maj 20, 2011 9:06 am

Ja mam tabelkę -każda rubryka to inne łóżko,balsamy tez mają osobną rubrykę.Karnety zapisujemy na kolorowo nazwiskami-co odpisuję codziennie w zeszycie(każdy sprzedany karnet mam zapisany imiennie).Minuty z zeszytu muszą sie zgadzać z tymi z licznika które zeruję codziennie i o tym pracownica powinna być poinformowana na początku pracy.W razie manka dziewczyna ma potrącone z pensji.Troche organizacji i pracy "po godzinach" i nie ma możliwości oszustwa.Szef powinien codziennie wraz z pracownikiem rozliczać dniówkę+oczywiście pracownik nie może obserwować jak sie zeruje liczniki=.życze powodzenia i uczciwych pracowników , wsyzstko jest do policyenia
netkauv1

Dołączenie: Wto Sie 03, 2010 3:32 pm

Powróć do Usługi solarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość