Alarmujący komunikat w sprawie solariów

Pytania, informacje oraz zażalenia dotyczące usług w salonach solarium.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Alarmujący komunikat w sprawie solariów

Postprzez izka44 w Pią Lut 12, 2010 8:04 pm

Znalazlem dzisiaj ciekawy artykul (link ponizej). Sam jestem wlascicielem studio solarium i od pewnego czasu slysze w w roznych kregach spolecznych o tego typu "Sensacjach" . I ciekawy jestem co myslicie na temat tego artykulu
Link do artykulu :
http://wiadomosci.onet.pl/2127777,12,al ... ,item.html
Ostatnio edytowany przez izka44, Wto Lut 16, 2010 6:03 pm, edytowano w sumie 1 raz
izka44

Dołączenie: Pią Lut 05, 2010 5:47 pm

Re: Alarmujący komunikat w sprawie solariów

Postprzez admin w Pon Lut 15, 2010 10:58 pm

Ludzie, zastanówcie się, co wy wiecie sami o normach i czy to, co napisano to prawda, a jeśli tak, to w którą stronę. To właściciele salonów są od lat tak ograniczeni, że nie chcą wiedzieć nic o normach i szukają od kilku lat coraz mocniejszych lamp. Prasa branżowa, związki, czy nawet to forum, to dla nich zbyteczna inwestycja czasowa. Jeśli nadal będziemy podobni w swoich zachowaniach do buraków rosnących na polu to nic dziwnego, że nas szybko wszystkich zamkną i moje salony też, pomimo, że są w stanie spełniać normy i dozować opaleniznę co do minuty zgodnie ze wskazaniem melanometrów, których używam od 5 lat. Mam przeszkolony personel, układam od wielu lat programy opalania i świadczę szerokie usługi z dziedziny światłoterapii czyli prozdrowotne, padnę nie przez siebie lecz przez innych którzy sa zbyt leniwi aby poczytać coś o opalaniu i dostosować się do obowiązującej od wielu lat normy 0,6. Zapytajmy, ludzi posiadających salony co to jest norma 0,6, a dowiemy się jaka jest wiedza na temat opalania w naszym kraju. Zgroza, prawdziwa zgroza, zginiemy z powodu własnej głupoty i lenistwa, na własną prośbę a nie z powodu kryzysu.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Re: Alarmujący komunikat w sprawie solariów

Postprzez admin w Pon Mar 22, 2010 8:20 pm

A co na to wszystko mówią ci, którzy od lat spełniają normy i nigdy nie chwalili się tabliczkami U NAS ZAWSZE NOWE LAMPY! Jak wyglądają ci którym zależy za zdrowiu klienta i ograniczają mocno czas opalania przy pierwszych wizytach. Jeśli ktoś wie więcej na temat opalania to łapie się dziś za głowę i zastanawia, do czego to wszystko ma prowadzić. Tych ludzi mi dziś najbardziej szkoda.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Powróć do Usługi solarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość