Antysolarium w Poznaniu

Pytania, informacje oraz zażalenia dotyczące usług w salonach solarium.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Antysolarium w Poznaniu

Postprzez Miska w Pon Paź 03, 2005 11:28 am

Ostrzegam wszystkich przed opalaniem się na solarium leżącym na piątkowie w poznańskim tesco! obsluga niezbyt przyjazna, ma się 2 minuty by się szybko rozebrać (nie mówie już o dokładnym posmarowaniu się kosmetykiem solaryjnym, bo nie ma czasu zbyt wiele), brudna podłoga przy łózku, kiepska wentylacja, że się można ugotować!!! Myślałam, że skoro solarium jest w salonie fryzjersko kosmetycznym to dbaja tam o klienta.Tymczasem ma się wrażenie, że interesuje ich tylko kasa a nie zadowolenie klienta!!!
Dałam się skusić by tam iść, bo opalanie jest tam dosc tanie, ale wiecej nie pojde! Wole już chodzić do mojego dawnego solarium w centrum Poznania, gdzie dbają o klienta i hiegienę. strace co prawda trochę czasu na dojazd, ale satysfakcja jest gwarantowana!
Miska

Postprzez Podróżnik w Wto Paź 04, 2005 7:42 pm

Miło wiedzieić czasami opalam się w Poznaniu będąc przejazdem. Tam mojej kasy już nie zobaczą.
Podróżnik

Postprzez Wirtualny w Wto Paź 31, 2006 8:50 am

Dwie minuty na rozebranie!!!! Jak tam będę to z ciekawości zobaczę. Dał bym im nazwę ekspersowe solarium - i do tego taki napis zapłać i spadaj frajerze. Że ktoś tam się opala? To szykanowanie klienta. Widziałem dużo salonów bo szukałem odpowiedniego dla siebie ale z takim sk...lswtem się nigdzie nie spotkałem.
Wirtualny

Dołączenie: Wto Wrz 12, 2006 10:25 pm
Miejscowość: Gdynia

Re: Antysolarium w Poznaniu

Postprzez kw99 w Nie Sie 30, 2009 7:36 am

Miska napisał(a):Dałam się skusić by tam iść, bo opalanie jest tam dosc tanie, ale wiecej nie pojde!

Nie da się opalać DOBRZE i TANIO. Klient ma zawsze do wyboru CENA lub JAKOŚĆ. W moim mieście ceny są różne od 60gr do 1,5zł za min. W moim studio od 1zł do 1,5zł. Większość klientów i tak wybiera urządzenia z ceną 1,2zł i 1,5zł. Gdy konkurencja zaczęła opalać po 60gr jakieś 30% klientek się odbiło ale tylko na miesiąc, później wróciły przyprowadzając jeszcze część klientek od konkurencji. 8)
kw99

Dołączenie: Wto Sie 25, 2009 4:59 pm

Powróć do Usługi solarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość