Domowe solarium

Pytania, informacje oraz zażalenia dotyczące usług w salonach solarium.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Domowe solarium

Postprzez mayday w Śro Cze 07, 2006 3:29 pm

Witam mam pytanie czy domowe solarium philipsa daje efekty jak tak ile przy tym trzeba sie opalac zeby byly efekty.Z gory dziekuje i pozdrawiam.
mayday

Dołączenie: Pią Maj 26, 2006 6:04 pm

Postprzez Gość w Śro Cze 07, 2006 7:05 pm

To bardzo zalezy od tego jakie urządzenie i jakie lampy są zastosowane. Efekt daje wszystko co ma lampy UV. Napisy wiecej a adpowiem.
Gość

czy warto kupować solarium domowe

Postprzez anonimmm w Pon Cze 26, 2006 4:55 pm

zastanawiam się nad kupnem, domowego solarium, czy warto. Wszędzie się słyszy że to lipa, tylko nie wiem czy to dotyczy tylko starych typów solariów Domowych. Nie wiem co z tymi nowymi, czy to też kicha. Prosze o rade :(
anonimmm

Postprzez Aida w Śro Cze 28, 2006 12:10 am

Lipa czy nie lipa to sprawa nastawienia. Jesli masz czas i lubisz opalac się w samotności to kup i się nie zastanawiaj. Musisz się jednak liczyć że komfort opalania bardzo niski, a czasy opalania dochodzą do 40 minut jeśli ma mało lamp. Ekonomiczne może jest bo jesli policzysz że wydasz 5000 zł i podzilisz to na 400 wizyt w solarium to jest to inwestycja na lata ale czy ty te lata masz zamiar się opalać? Do tego koszt lamp i trochę prądu tez musisz dodać plus znajomi od kórych nie będziesz brał za opalanie kasy bo to nie wypada. Tak więc na dwoje babcia wróżyła.
Aida

Postprzez anonimmm w Śro Cze 28, 2006 7:10 pm

miałem na myśli solarium za ok 180zł. 4 lampy po 15wat każda. Przy starszych modelach słyszałem, że niektórym osobom spaliło (poparzyło) skóre po 5min. Dodam, że ta osoba chodziła wcześniej do solarium i miała już przyzwyczajoną skóre do opalania. Tylko, że to dotyczy starych modelów!!! Chciałbym usłyszeć opinie osób które kupiły nie dawno takie użądzenie. pozdrawiam
anonimmm

Postprzez muniek34 w Sob Gru 16, 2006 12:47 pm

Prosiłbym tych którzy posiadaja takie domowe solaria o podzielenie sie uwagami na temat ich działania.Czy sa one warte czegokolwiek
muniek34

Dołączenie: Sob Gru 16, 2006 11:32 am

Postprzez admin w Pon Gru 25, 2006 10:10 pm

Solarium za 180 zł to światoterapia a nie opalanie. Jesli już opalanie to raczej nazwać je można opalaniem kosmetycznym. Porszę nie liczyć na czekoladowy brąz bo dawka UV jest bardzo niska.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Powróć do Usługi solarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość