podtrzymywanie opalenizny w solarium

Pytania, informacje oraz zażalenia dotyczące usług w salonach solarium.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

podtrzymywanie opalenizny w solarium

Postprzez niunia w Pon Lip 24, 2006 6:02 pm

a ja mam takie pytanie jak czesto trzeba chodzic do solarium jesli jestem juz opalona i chcialabym tylko podtrzymac uzyskana opalenizne!!! :?:
niunia

Dołączenie: Wto Lip 18, 2006 8:36 am

Postprzez elizda w Wto Lip 25, 2006 5:35 pm

Myślę że raz w tgodniu w zupełności wystarczy
elizda

Postprzez Solarium GALAXY w Wto Lip 25, 2006 7:43 pm

Raz w tygodniu - może to też jest wyjście jak ktoś nie ma czasu, ale najlepsze efekty z mojego doświadczenia to 2 razy w tygodniu z mniejszą ilością minut - wówczas opalenizna bedzie bardzo trwała i ładna i oczywiście stosować kosmetyki przed i po.
Solarium GALAXY - najlepsze solarium w Słupsku !!!
Solarium GALAXY

Dołączenie: Wto Lip 25, 2006 9:49 am
Miejscowość: Słupsk

Postprzez admin w Śro Lis 01, 2006 8:45 pm

To bardzo indywidualna sprawa. Jednemu wystarczy raz na dwa tygodnie innemu raz w tygodniu a jeszcze innej osobie konieczne są dwie wizyty tygodniowo. Warto pamiętać że dwie 7 minutowe sesje dają 6 razy więcej aniżeli jedna 14 minutowa kończąca się zazwyczaj podrażnieniem, które ujemnie wpływa na utrzymanie opalenizny. Urządzenia do pomiaru fototypu skóry takie jak SkinControl pokazują to najlepiej. Ten kto ich nie ma musi próbować metoda prób i błędów znaleźć efektywny czas opalania bez podrażnień. Oczywiście ryzykując własna skórę. Ale tak to już jest bo SkinControl to urządzenia stosunkowo drogie i najczęściej omijane z powodu zaniżania czasów opalania a wiec i kasy właściciela. To tylko pozory jak widać na przykładzie minutowym z góry właściciel nic nie traci a klient jest jeszcze bardziej zadowolony z efektów, no i dodatkowo nie niszczy sobie niepotrzebnie skóry.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Powróć do Usługi solarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość