z osobą towarzyszącą...?

Pytania, informacje oraz zażalenia dotyczące usług w salonach solarium.

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

z osobą towarzyszącą...?

Postprzez Kejsi w Pią Lut 09, 2007 12:23 am

Korzystam z solarium od kilku lat i jakiś czas temu przed jakimś większym wyjściem postanowiłam zamiast zwykłego kremu użyć kremu z silnym bronzerem. Wiadomo jednak, że nie jest łatwo rozsmarować rónomiernie owy kremik np na plecach. Zapytałam więc panią z obsługi u której zakupiłam przyspieszacz czy mogłabym wejść razem z moim partnerem żeby zwyczajnie rozsmarował mi wszytsko dokładnie tam gdzie ja nie sięgne. Oburzona pani zaczęła krzyczeć na cały salon, że zapewne wejdziemy razem do jednego łóżka, żeby opalić się za jedną cenę oboje :shock: Myślę, że 'nieco' przesadziła. W takim razie niech załatwią osobną obsługę do smarowania pleców. :wink:
Kejsi

Dołączenie: Czw Lut 08, 2007 12:52 am

Postprzez mondo bizzare w Pią Lut 09, 2007 3:20 pm

tak, ja poproszę jakąś milutką obsługę do smarowania pleców - moge nawet z opalania zrezygnować :mrgreen:

Pani któa się wydarła zachowała się niepoważnie, ale - taki już urok nieprofesjonalnego podejścia.

trza było powiedzieć że się boisz opalać i chcesz żeby twój facet siedział przy łóżku ;)
mondo bizzare

Dołączenie: Śro Maj 18, 2005 2:05 pm

Powróć do Usługi solarium

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość