Nie spalony, ale oślepiony...

Jeśli stałeś się ofiarą braku profesjonalizmu w salonie i twoja skóra cierpi to masz okazję podzielić się tu z innymi tym gdzie cię tak urządzono!!!

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Nie spalony, ale oślepiony...

Postprzez Gość w Wto Sie 30, 2005 11:36 am

Byłem pierwszy raz w życiu w solarium. I nikt mi nie powiedział, że nie można w solarium otwierać oczu (o okularach ochronnych nie wspomnę!). W swej bezmyślności przech chwilę patrzyłem sobie na świecące lampy. Potem do wieczora bolały mnie oczy i uświadomiłem sobie, że to tak samo jakbym w słoneczny dzień patrzył na słońce!!! Nie ulega jednak wątpliwości, że obsługa solarium powinna mi powiedzieć o konieczności założenia okularków ochronnych. Widać pani za ladą była zajęta liczeniem utargu w kasie!!!

Ludzie pamiętajcie o okularach ochronnych!!!
Gość

Postprzez Freya w Wto Sie 30, 2005 1:20 pm

Ja zanim pierwszy raz poszłam opalać się w solarium, przeczytałam rózne artykuły o wskazniach i przeciwskazaniach opalania sie na solce, o tym jakich kosmetyków używać, o okularkach, itp. Wolałam wiedzieć co nieco. Zdarzyło mi się, że na pytanie jakiego kosmetyku na solarium powinna używac osoba o jasnej karnacji, usłyszałam tekst:"Nie używać żadnego kosmetyku, bo się Pani nie opali".He, he! Dziewczyna, która to mi powiedziała, miała chyba zamiast mozgu kefir! Uzywam dobrych markowych kosmetyków na solarium i opalam się super, a przy okazji poprawia mi się humor, że mogę pochwalic się ładnym opalonym ciałem :D
Freya

Dołączenie: Czw Cze 16, 2005 2:21 pm

Re: Nie spalony, ale oślepiony...

Postprzez Gość w Wto Sie 30, 2005 8:16 pm

Anonymous napisał(a):Byłem pierwszy raz w życiu w solarium. I nikt mi nie powiedział, że nie można w solarium otwierać oczu (o okularach ochronnych nie wspomnę!). W swej bezmyślności przech chwilę patrzyłem sobie na świecące lampy. Potem do wieczora bolały mnie oczy i uświadomiłem sobie, że to tak samo jakbym w słoneczny dzień patrzył na słońce!!! Nie ulega jednak wątpliwości, że obsługa solarium powinna mi powiedzieć o konieczności założenia okularków ochronnych. Widać pani za ladą była zajęta liczeniem utargu w kasie!!!

:roll:
Gość

Postprzez Jo w Czw Sty 05, 2006 6:54 pm

a czy jak kupujecie samochód to mówią o czymś ?? że nie wolno po ludziach jeździć ?? takie rzeczy o okularkach czy czasie opalania powinny być napisane w solarium a jak się czytać nie chce to potem takie są skutki. Wymogiem dla sanepidu i PIH-u są właśnie takie instrukcje wywieszone w gabinecie.
A czy nie uważacie ze by to było z lekka upierdliwe gdyby za każdym razem pani zadała nam dziesiątki pytań albo mówiła do nas przez 10 minut co wolno a czego nie ?? po tą są regulaminy, instrukcje itp
Jo

Postprzez Pati w Czw Sty 05, 2006 7:06 pm

Anonymous napisał(a):Byłem pierwszy raz w życiu w solarium. I nikt mi nie powiedział, że nie można w solarium otwierać oczu (o okularach ochronnych nie wspomnę!). W swej bezmyślności przech chwilę patrzyłem sobie na świecące lampy. Potem do wieczora bolały mnie oczy i uświadomiłem sobie, że to tak samo jakbym w słoneczny dzień patrzył na słońce!!! Nie ulega jednak wątpliwości, że obsługa solarium powinna mi powiedzieć o konieczności założenia okularków ochronnych. Widać pani za ladą była zajęta liczeniem utargu w kasie!!!

mamusię te opieprzyłeś ze ci nie powiedziała ze słoneczko razi?? widzisz,człowiek do pewnego momentu uczy sie na własnych błędach a potem wchodzi w fazę dorosłego zycia i ma juz wtedy tak zwaną wyobraźnię, widocznie ty ten etap masz jeszcze przed sobą. Pozdro, nie poparz się ogniem jak będziesz przypalał szluga, bo będzie bolało.O tym te się dowiesz z czasem.
Pati

Dołączenie: Śro Cze 01, 2005 8:09 pm
Miejscowość: kraków

Postprzez Gość w Sob Sty 07, 2006 12:16 am

Widać, że nie wszyscy na tym forum myślą, bo gdyby myśleli to wpadli y na to, że obsługa powinna zwracać uwagę na kogoś kto jest pierwszy raz w solarium i nie ma wytłumaczenia. Moim zdjes jeśli obsłudze nie jest na rękę dbanie o klienta to niech idzie auta sprzedawać bo tam klient zanim się zabije to ma świadomość tego że powinien mieć prawo jazdy, a jak nie wie to już jego sprawa. Idąc do solarium muszę mieć świadomość że ten kto obsługuje to się na tym zna a jeśli nie to jest to w świetle prawa przestępstwo i jeśli nie poczuwa się do obowiązku informowania klienta to z całą pewnością rozprawa cywilna mu otworzy oczy i wtedy będzie sam mógł powiedzieć: o jaki byłem ślepy itd....
Gość

Postprzez Jo w Pon Sty 09, 2006 12:31 pm

......pomijając.......a podszedłeś do obsługi i powiedziałeś że jesteś pierwszy raz ?? sam o sobie pomyslałeś ??
Jo

Postprzez Gość w Pon Lut 20, 2006 1:38 pm

Freya napisał(a):Ja zanim pierwszy raz poszłam opalać się w solarium, przeczytałam rózne artykuły o wskazniach i przeciwskazaniach opalania sie na solce, o tym jakich kosmetyków używać, o okularkach, itp. Wolałam wiedzieć co nieco. Zdarzyło mi się, że na pytanie jakiego kosmetyku na solarium powinna używac osoba o jasnej karnacji, usłyszałam tekst:"Nie używać żadnego kosmetyku, bo się Pani nie opali".He, he! Dziewczyna, która to mi powiedziała, miała chyba zamiast mozgu kefir! Uzywam dobrych markowych kosmetyków na solarium i opalam się super, a przy okazji poprawia mi się humor, że mogę pochwalic się ładnym opalonym ciałem :D

A jak jasną masz karnację? Jaki phototype?
Gość

Postprzez Gość w Śro Maj 03, 2006 7:06 pm

Frejuniu, powiesz nam? :D :*
Gość

Postprzez admin w Pią Maj 05, 2006 1:24 am

A ja to się właściwie zastanawiam czy stwierdzenie „kefir zamiast mózgu” jest obelgą czy małym komplementem. Bo jakby powiedzieć woda to OK., ale kefir to wartościowa rzecz w porównaniu do wody. Nabiał i śladowe ilości alkoholu też są … :roll:
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Postprzez Gość w Śro Maj 10, 2006 10:52 pm

Pouczające i filozoficzne Adminku :D
Gość

Postprzez Becia w Czw Lut 22, 2018 12:57 pm

Nie przesadzasz trochę ? Jasne może masz wrażliwe oczy na lampy i światło , ale chyba nie leżałaś tam pół dnia , żeby aż tak "oślepnąć"...poza tym przy każdym łożku są małe okularki ochronne, do czegoś one służa no nie ?! :)
Jeśli chcesz wymodelować swoje ciało, zapraszam na: endermologia na modelowanie sylwetki.
Becia

Dołączenie: Śro Lut 21, 2018 11:51 am

Powróć do Spaliłem się w ....

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość