Opalanie w solarium a "pajączki" i tradzik

Wszytko o opalaniu na słońcu i w solarium

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Opalanie w solarium a "pajączki" i tradzik

Postprzez wiolab w Wto Maj 15, 2007 12:45 pm

Witam:)
Mam pytanie do osób dosiwadczonych i znających się na rzeczy... Czy mozna opalać się w solarium gdy ma się duzo pajączków na nogach czy tak silne lamy nie spowodują że zacznie ich się tworzyć coraz więcej? Chodzimi głównie o osobę starszą ok 40 roku zycia. I jeszcze mam pytanie jak i czym smarowac twarz i kiedy przed czy po opalaniu gdy ma się tradzik zwykły lub różowaty... Za wszystkie odpowiedzi bardzo dziękuję :)
wiolab

Dołączenie: Śro Maj 09, 2007 1:14 pm

Postprzez admin w Śro Maj 23, 2007 9:29 am

Ale mi to starsza osoba 40 lat!!! Ale wrzacajmy do tematu. Takie pytanie to pytanie do specjalisty i bez oględzin się nie obędzie. Osoba ta powinna skontakatować się z dermatologiem lub swoim lekarzem który określi zaawansowanie schorzenia. Z całą pewnością osoby o takich skłonnociach powinny unikać silnych urzadzeń, których niestety na naszym rynku nie brakuje. Jeśli się już zdecyduja na opalanie to musi ono być delikatne. Lampu 100W w niskim współczynniku UVB. Dodatkowo urządzenia bez halogenów.
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Powróć do Opalanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość