Jakie kupić solarium ?

Wszytko o opalaniu na słońcu i w solarium

Moderatorzy: Artur Dokładny, Michal, admin

Jakie kupić solarium ?

Postprzez vivaola w Czw Sty 13, 2005 12:00 pm

Planuję zakup solarium , czy ktoś może mi doradzić co kupic . Chcę na zakup przeznaczyć kwotę 12 000 zl.
vivaola

Dołączenie: Pon Sty 03, 2005 4:12 pm

Postprzez admin w Pią Sty 14, 2005 4:54 pm

Prywatnie czy do profesjonalnego salonu?
admin
Site Admin

Dołączenie: Czw Wrz 16, 2004 4:42 pm
Miejscowość: Zabrze

Postprzez Gość w Nie Sty 16, 2005 5:03 pm

Do salonu
Gość

Postprzez admin w Pon Sty 17, 2005 3:52 pm

No to chyba trochę zły adres na takie pytanie, bo to przecież jest forum ogólnodostępne dla wszystkich miłośników słonecznego wellness. Jeśli oczekuje pani odpowiedzi klienta solarium to raczej brzmieć ona będzie: takie, które ładnie opala! Czy odpowiedź będzie satysfakcjonująca? No właśnie chyba nie za bardzo. Dlatego proponuję lekturę czasopisma SOLARIUM lub adres Związku Pracodawców Branży Solaryjnej www.zpbs.pl, który wydaje mi się najbardziej kompetentnym w udzielaniu takich odpowiedzi.
admin
Site Admin

Postprzez Gość w Pią Sty 21, 2005 2:21 pm

A jakbym chcial solarium do domu, to jakie mam kupi?
Gość

Postprzez admin w Sob Sty 22, 2005 2:02 pm

Jeśli ktoś zdecydował się na kupno solarium do domu, to może wybrać takie, które mu się podoba i jest zakupione z pewnego źródła. Posiadać ono powinno naturalnie znaki bezpieczeństwa i gwarantowany serwis. Moc raczej nie odgrywa roli, bo zarówno w profesjonalnym jak i domowym solarium nie liczy się jego moc tylko dawka promieni w czasie. Tak wiec jak będzie słabsze to będzie można po prostu dłużej poleżeć i się poopalać bez stresu, jaki często towarzyszy w salonach solaryjnych nastawionych na przemiał. Najnowsze urządzenia wyposażone w lampy 200 W pozwalają odhaczyć klienta w 4-6 minut a wiec dłużej trwa rozbieranie i ubieranie niż samo opalanie. Tak, więc trzeba kupić takie solarium, które się po prostu podoba a o czas ekspozycji zapytać po prostu sprzedawcę. Wszelkie informacje dotyczące czasów i mocy urządzenia zawarte są również w jego instrukcji obsługi. Jeśli takowej nie ma to znak, że nie należy kupować takiego urządzenia.
admin
Site Admin

Re: Jakie kupić solarium ?

Postprzez opal... w Nie Kwi 30, 2006 8:45 am

Nazwa użytkownika wynikająca z adresu strony niedozwolona!
vivaola napisał(a):Planuję zakup solarium , czy ktoś może mi doradzić co kupic . Chcę na zakup przeznaczyć kwotę 12 000 zl.

chetnie doradze ,jestem pod gg 2468888
opal...

Postprzez Pandersoa w Pon Maj 01, 2006 6:54 pm

Do domu czy to firmy świadczącej usługi?
Pandersoa

Postprzez admin w Śro Maj 03, 2006 12:19 am

Szanowny panie Opal.... Wiem, że nie planuje Pan zakupu solarium za 12 tyś. lecz sprzedaje Pan solaria i to w bardzo mało profesjonalny, aby nie powiedzieć nieuczciwy sposób. Tak, więc niech Pan sobie da na powstrzymanie z pisaniem nieprawdziwych informacji na tym forum zanim zacznę ja pisać prawdziwe informacje o Panu i pana firmie.
admin
Site Admin

Postprzez sol2000 w Pią Mar 09, 2007 2:15 pm

chętnie się dowiem co to za pan Opal żeby się z ta firmą nie kontaktować :)
Solarium 2000
Cedyńska 4 Szczecin
442 50 73
sol2000

Dołączenie: Pon Sie 21, 2006 1:08 pm
Miejscowość: Szczecin

Powróć do Opalanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości